Nejprodávanější produkty

Kategorie

Láhev G21 na pití, 1000 ml, modrá-zmrzlá

P59923

89 Kč (0,15 kg)

Modrá láhev na pití G21 v mrazivém designu je vyrobena z odolného a nezávadného tritanu.

Více informací

skladem

249 Kč s DPH

 • Modrá láhev na pití G21 v mrazivém designu je vyrobena z odolného a nezávadného tritanu. Má objem 1 000 ml a je to praktický parťák nejen na doma, ale i do přírody, na sport, do školy nebo do kanceláře.

  Dodržujte pitný režim - vždy a všude!

  Láhev o velkorysém objemu 1 litr vám umožní mít s sebou vždy dostatek oblíbeného nápoje. 1 000 ml už je pořádná dávka tekutin pro to, abyste mohli bez obav vyrazit na delší výlet, intenzivní sportovní lekci nebo nemuseli každou chvíli vstávat od pracovního stolu kvůli dolévání vody.


  Zdravý materiál

  Materiálem, použitým při výrobě této lahve, je tritan copolyester, který neovlivňuje chuť nápoje a neobsahuje škodlivou látku BPA. Navíc je velice odolný a snadno se udržuje. Láhev stačí umýt pod tekoucí vodou a můžete ji znovu použít. Nekupujte zbytečně drahé a nepraktické PET lahve, které po jednom použití zahodíte. Tato láhev vám vydrží navěky!  Chytré zavírání a dokonalé těsnění

  Láhev má důmyslné uzavírání a těsnění. Nyní můžete mít u sebe vždy dostatečné množství tekutin, aniž byste na dně kabelky nebo batohu nalezli malý rybník.

  Pít z láhve G21 je velice pohodlné. Po odjistění pojistky a zmáčknutí tlačítka se láhev sama otevře a uhasí vaši žízeň. Navíc se nemusíte bát, že by se víčko vracelo a překáželo vám v pití. Při otevření láhve je víčko udržováno pérkem ve stejné poloze po celou dobu, co pijete.

  Poutko pro pohodlí i bezpečí

  Další skvělou vychytávkou této láhve je praktické poutko o délce 15 cm. Když se vydáte na procházku, brusle či kolo, nemusíte držet láhev v ruce. Poutko navlékněte jednoduše na ruku, nebo jej přivažte k batohu a vyrazte za sportovní zábavou.  Koktejly na míru s praktickou odměrkou

  Stupnice po 50 ml vám pomůže s dávkováním surovin, například při přípravě proteinových nápojů. V tom správném poměru si ale můžete namíchat také třeba oblíbenou směs džusů nebo sirup, naředěný přesně tak, jak to máte rádi. S odměrnou stupnicí také budete mít lepší přehled o svém pitném režimu.

  Poznámka!

  Do lahve nedoporučujeme nalévat sycené nápoje. Mohlo by dojít k přetlakování nádoby a jejímu poškození.

  Specifikace:

  Objem: 1 000 ml
  Průměr hrdla: 60 mm
  Průměr pítka: 15 mm
  Materiál: Tritan copolyester - zdravotně nezávadný plast BPA free
  Odolný vůči teplotám: od -20 °C do 120 °C
  Není vhodná do myčky nádobí ani do mikrovlnky
  Délka poutka: 15 cm
  Rozměry (Š x V): 75 x 280 mm
  Hmotnost: 150 g
  Barva: modrá - zmrzlá
  Záruka: 2 roky

20 dalších produktů ve stejné kategorii: