Nejprodávanější produkty

Kategorie

Blender G21 Perfect smoothie green

P23544

109 Kč (5,00 kg)

Skvělý, výborný, rychlý, důkladný, stabilní, s velkým výkonem a širokým rozsahem otáček. Blender G21 Perfect Smoothie je bez chyby a záruku má 4 roky!

Více informací

skladem

3 490 Kč s DPH

 • Skvělý, výborný, rychlý, důkladný, stabilní, s velkým výkonem a širokým rozsahem otáček. Blender G21 Perfect Smoothie je bez chyby a záruku má 4 roky!

  Odolný materiál a kvalitní zpracování

  Síla, kterou dokáže mixér vydat na dokonalé rozmělnění vložených surovin, potřebuje usměrnit. Naši vývojáři to vyřešili použitím kvalitních a tím pádem i odolných materiálů. Nádoba je vyrobena ze speciálně tvrzeného a zdravotně nezávadného plastu BPA free Tritan Copolyester. Odolá i velmi nízkým (-40 C) nebo vysokým (+120 C) teplotám a nezachytává pachy.

  perfect smoothie

  Velké rozpětí otáček a vysoký výkon

  Sílu zajistí výkon 1 500 W. Představte si dvě pneumatická kladiva a vidíte, jakou sílu v sobě tento blender má. Otáčky jsou v rozpětí od 10 000 do 35 000 za minutu. Doporučujeme začínat na nižších otáčkách a postupně přidávat. Že vás to svádí rovnou k těm vysokým? Ano, jejich kouzelnému zvuku a uspokojení z pohledu na dění v nádobě se těžko odolává :-)

  TIP: Objednejte si k mixéru zároveň i nádobu o objemu 1,3 l, která je vhodnější pro přípravu pomazánek, krémů nebo jídel či nápojů pro menší množství strávníků.

  perfect smoothie

  Mixování, drcení nebo sekání?

  Dokáže všechno. Hravě. Speciálně broušené nože na dně nádoby si s vloženými surovinami poradí neuvěřitelně snadno. Tvrdá kořenová zelenina, ořechy nebo naopak hrozny či maliny? Nic pro něj není problém. Za pár sekund si pochutnáte na lahodném ovocném koktejlu, plném vitamínů a přírodních živin. A za pár minut naberete na talíř horkou zeleninovou polévku.

  pefect smoothie

  RAW strava? Pro tu se zrodil!

  Skutečně. Na českém trhu chyběl opravdu kvalitní, opravdu spolehlivý a opravdu šikovný mixér, který by byl zároveň cenově dostupný. Tak jsme jej vyrobili. Připraví vám smoothies, dýňovou polévku nebo kešu sýr. Lahodné RAW zeleninové závitky, plněné jemným krémem z ořechů a celeru. Narozeniny oslavte RAW dortem a připijte si domácím sojovým mlékem. V nádobě s objemem 2,5 l zbyde i pro přátele.

   

  Parametry:

  Barevné provedení: zelená
  Otáčky/min: 10 000 – 35 000
  Objem nádoby: 2,5 l
  Odolnost nádoby: -40°C až 120°C
  Materiál nádoby: Tritan Copolyester
  Výkon: 1500 W
  Tepelná pojistka proti přehřátí
  Rozměry (šířka x hloubka x výška): 24 x 27,5 x 54,5 cm
  Hmotnost: 5 kg 
  Prodloužená záruka 2 + 2 roky

  Obsah balení:

  Blender G21 Perfect smoothie
  Víčko s nálevkou 
  Ergonomické šťouchadlo

26 dalších produktů ve stejné kategorii: