Nejprodávanější produkty

Kategorie

Blender G21 Baby smoothie, Graphite Black

P43385

109 Kč (7,00 kg)

Nové dítě v rodině perfektních smoothie mixérů, seznamte se.

Více informací

skladem

1 590 Kč s DPH

 • Nové dítě v rodině perfektních smoothie mixérů, seznamte se. Smoothie maker G21 Baby Smoothie se postará o zdravý životní styl celé rodiny a připraví vám ta nejlahodnější smoothie na svačinu, k zeštíhlovací nebo fitness kúře i pro doplnění energie po sportovním výkonu.  Parametry? Ve své kategorii vynikající

  Výkonem 1 200 W a 20 000 ot./min. se G21 Baby Smoothie ve své cenové kategorii řadí k nadprůměru. Mixovací nádoba je celoskleněná s obsahem 1,8 l. Stejně jako ke všem mixérům značky G21 k ní v základním balení dostanete i víko s otvorem pro vkládání surovin i během mixování. A pozor, ačkoliv v této cenové kategorii pěchovadla nebývají ve standardní výbavě mixéru, u nás to neplatí. Snažíme se, abyste byli s nákupem výrobku G21 maximálně spokojeni, proto naleznete promyšleně tvarované pěchovadlo v základní výbavě.

  Práce s ním je tááák snadná!

  Tři tlačítka, snadněji už to snad ani nejde. “Ice-Crush” vám pomůže drtit led. Domácí ovocnou ledovou tříšť tak získáte v rozpětí sekund. Nekupujte dětem kelímky s chemií na stáncích, udělejte jim doma osvěžující letní tutovku. “AutoClean” zajistí správné a rychlé vyčištění mixéru po přípravě skvělých mixů. Volba “Smoothie” je jednoznačná a kolečkem na regulaci otáček můžete veškeré mixování sami ovlivnit.  Nože jsou základ, “baby” mixér se pyšní dospělou výbavou

  Víme, jak jsou nože pro správné, rychlé a dokonalé mixování důležité. I v G21 Baby Smoothie proto najdete prvotřídní speciálně broušenou čtveřici nožů, na jejichž práci se můžete spolehnout. Sekají, krájí a mixují vložené ovoce i zeleninu do hladka, díky jejich pevnosti i nastavení na své lahodné smoothie nebudete čekat víc než pár desítek sekund.  Profík nebo parťák pro každý den?

  Jestli sháníte machra pro mix z nejtvrdších surovin, vyberte si raději z řady G21 Perfect Smoothie. Novinka, kterou právě představujeme, je díky své ceně a parametrům ideální spíš pro ty, kteří opravdu chtějí jen smoothie bez dalších experimentů nebo jako rychlá a vždy dostupná “dvojka” do rodiny. Třeba na chatu, kde vám dozrává spousta ovoce a zeleniny, které nechcete v košících stěhovat do města kvůli zpracování.

  Jak vybrat správný “energeťák”?

  Nijak. Neztrácejte čas studováním složení na plechovkách, namíchejte si energetickou bombu sami. Smoothie, plné síly a vitamínů z čerstvé zeleniny a ovoce je nejjistějším, nejspolehlivějším a nejbezpečnějším zdrojem čisté energie pro váš organismus.

  Parametry a specifikace:

  Výkon: 1 200 W
  Maximální otáčky: 20 000 ot./min
  Skleněná nádoba o objemu 1,8 l
  Víko s otvorem pro pěchovadlo
  Plastové pěchovadlo
  Tlačítka: Ice-Crush, AutoClean, Smoothie
  Průměr otvoru ve víku: 5 cm
  Výška celého mixéru: 43 cm
  Průměr podstavy: 19 cm
  Průměr nádoby: 15 cm
  Hmotnost: 4,2 kg

  Víko s otvorem pro pěchovadlo
  Malé průhledné víčko na uzavření otvoru pro pěchovadlo
  Plastové pěchovadlo

  Technické informace:

  • Výkon (W): 1200
  • Mixéry, mlýnky, roboty a další: Mixéry
  • Barevné provedení: Černá
  • Kryt pro odhlučnění: Ne
  • BPA free: Ano
  • Tepelná pojistka proti přehřátí: Ano
  • Hmotnost (kg): 4,2
  • Otáčky (1/min): 20 000
  • Displej: Ne

26 dalších produktů ve stejné kategorii: